שירותי אבטחת מידע

אבטחת מידע

שירותי אבטחת מידע באגוליין, יחד עם אבטחת סייבר או אבטחת IT, הם למעשה מערכות הגנה המונעות גניבה או נזק לחומרה, תוכנה או למידע הנמצא עליהן, כמו גם מניעת הפרעת הגלישה או ביצוע הפניות מוטעות מהשירותים המסופקים.

שירותי אבטחת מידע

אבטחת מידע לעסקים וארגונים מאופיינת בחבילת אסטרטגיות ניהול ועיבוד מידע, כלים ותנאי מדיניות הכרחיים על מנת למנוע, לזהות, לתעד ולהגיב לכל איום למידע, דיגיטלי או לא. כחלק משירותי אבטחת המידע של אגוליין, אנו מניחים יסודות המורכבים ממערכי הגנה המותאמים לעסקים וחברות, מטמיעים בהם את תהליכי ההגנה המעודכנים ביותר בשוק ובכך מגנים ומונעים גניבה או נזק למידע, בין אם בתהליך היצירה, השליחה או האחסון שלו.

תהליך הטמעת אבטחת המידע בארגון או בחברה

1. השלב הראשון בתהליך הטמעת מערכות אבטחת המידע בארגון או בחברה שלך הוא זיהוי צרכי האבטחה בהתאם למערכתיות הקיימת ועיסוק הארגון או החברה.
2. ניתוח ומתן פתרונות אבטחה אסטרטגים התואמים את אופיו וצרכיו של הארגון או החברה.
3. הטמעת פתרונות אבטחת מידע חיצוניות ופנימיות בהתאם לקריטריונים שמופו בשלבים הקודמים, כמו למשל: הגנות מפני וירוסים, סוסים טרויינים, התקפות ניתוק מהאינטרנט, מסנני מידע, התחזות וגניבת זהות, הרשאות, גיבויים, הצפנה ועוד.
4. במקביל לפתרונות הטכנולוגיים, יקבע תקנון אבטחת מידע מפורט לפיו הארגון צריך להתנהל על מנת לשמור על רמת אבטחה גבוהה ולמזער את הסיכונים למינימום האפשרי.
5. בשוטף אגוליין תבצע את העדכונים הנדרשים מצידה על מנת להיות תמיד בקידמת הטכנולוגיה ושלא לאפשר פרצות אבטחה. במקביל החברה או הארגון יוכלו להנות משירותי אבטחת מידע הכוללים הדרכות, ליווי, תמיכה טכנית, סיוע ברכישת טכנולוגיות ושירותים משלימים ככל שידרשו. 

מדוע לבחור דווקא באבטחת המידע של אגוליין?

חשוב לבצע את מערך האבטחה על ידי בית תוכנה מנוסה ומיומן שמכיר את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ויספק לארגון אבטחת מידע ברמה גבוהה, מבלי לפגום בנוחות העבודה. לאגוליין עשור של ידע וניסיון בתחום אבטחת המידע, צוות מקצועי ומוסמך מהשורה הראשונה, אלפי לקוחות, תוכנות וטכנולוגיות מתקדמות, אשר יחד מאפשרים לנו לרקוח את חבילת השירותים המתאימה ביותר לעסק שלך, לפי גודלו, חזונו וצרכיו.

סיכוני אבטחת המידע באינטרנט

סוס טרויאני: נשלח בדואר האלקטרוני ומאפשר למפיצו לשלוט על מערכות ולדלות מידע.
וירוס: קוד קצר שיכול לשכפל את עצמו, להידבק לתוכנות ולשנות את הרצתן.
וירוס התולעת: וירוס המשכפל את עצמו ולא זקוק לתוכנית חיצונית להרצתו. יכול להדביק מחשבים נוספים דרך הרשת.

גניבה של סיסמאות: קיימות מגוון שיטות לפיצוח סיסמאות ולכן חשוב שבארגון יקפידו על מדיניות סיסמאות. בין הכללים שיש לשמור עליהם הוא שהסיסמא תהיה בת שבע תווים, תכלול מספרים או תווים, אותיות קטנות וגדולות באנגלית, ללא שימוש בפרטים מזהים כמו תאריכי לידה, מספר בית ועוד.

אבטחת מידע לעסקים וארגונים

אבטחת מידע לעסקים וארגונים

אבטחת מידע היא חלק מהותי בארגונים הכוללת הגנה מפני וירוסים שונים, מפריצה אל מערכות החברה על ידי האקרים, מתוכנות זדוניות, דואר זבל ועוד. אבטחת המידע נועדה למנוע פריצות או זליגת מידע רגיש מארגונים ומתבצעת על ידי בתי תוכנה המעסיקים את מיטב המומחים בתחום ופועלים  בטכנולוגיה מתקדמת.