בניית אתרים לעסקים וקידום ברשת האינטרנט

בניית אתרים וקידום באינטרנט

האם לעסק שלך יש אתר אינטרנט שמייצג אותו ואת איכויותיו באופן מרשים ונהיר? האם הוא מופיע בתוצאות החיפוש הרלוונטיות של מנועי החיפוש ומושך לקוחות? במידה וענית ‘כן’, ברכות! כל שנשאר לך הוא להנות. במידה וענית ‘לא’ – אגוליין כאן כדי לעזור לך.

בניית אתרים קידום אורגני

בניית אתר לעסק כבר מזמן אינה המלצה אלא הכרח המציאות, ועסקים אשר אינם מסתגלים למציאות החדשה הזאת מוצאים עצמם נאבקים במלחמות השרדות מול מתחרים שכן הסתגלו ומנצלים מדי יום את כוחו של הכלי שחיבר את העולם.

אגוליין מציעה שירותי בניית אתרים לעסקים, כולל עיצוב גרפי, כתיבה מקצועית ושיווקית, ליווי והתאמה אישית מההתחלה ועד להעלאת האתר לאויר.

לאחר בניית אתר האינטרנט העסקי שלך, אגוליין מציעה שירותי קידום אתרים מקצועיים ואפקטיביים במיוחד המשלבים כתיבת תוכן מקצועי ואיכותי. יחד עם אופטימיזציה, הפצה, בניית קישורים והזרמת תנועה רלוונטית לאתר, תוך יישום תוכנית אסטרטגית מבוססת מחקר מילות מפתח שנעשה לעסקך נשיג את המטרות והיעדים שהוצבו.
הקידום האורגני נועד לבסס את מעמדו של אתרך בתוצאות מנועי החיפוש ולאפשר ללקוחות הפוטנציאלים שלך למצוא אותך בגוגל, במקום את המתחרים שלך.

למה לבנות אתר אינטרנט לעסק?

אם אתה לא שם אתה לא קיים – בעבר האינדקס אליו פנו הלקוחות בחיפוש אחר בעל המקצוע המתאים עבורם היה דפי זהב, היום זהו גוגל.
גוגל, לעומת דפי זהב, מציג מיליוני תוצאות עבור כל תחום אפשרי, ואם אתה לא תופיע שם – אז המתחרים שלך יופיעו, ולקוח שפיספסת הוא לקוח של המתחרה שלך.

המשווק השקט שלך – אתר שבנוי ומעוצב נכון, שהתכנים בו כתובים עניינית ושיווקית, שהמסרים מותאמים לצרכיו של הלקוח הפוטנציאלי, הוא אתר שיעבוד סביב השעון עבורך כמשווק שקט שיציג את שירותי או מרכולתך 24/7 ויפנה אליך את הלידים הרלוונטיים ביותר עבורך, גם אם אתה בדיוק בחופשה בקאריביים.

הקשר שלך עם לקוחות קיימים ופוטנציאלים – בעולם חברתי ותקשורתי כמו זה, היכולת לתקשר באופן ישיר, לייחד, למתג וליצור ערך נוסף, הפכו לעמודי השדרה לעסקים רבים שמבקשים ליצור באזז ומעורבות חברתית מסביב לעסקיהם. אתר אינטרנט נותן לך את הבמה המושלמת לעשות זאת.
אתה עו”ד? שתף את קוראיך בסיפורים מעניינים ומשכילים מאולם בית המשפט, אתה רו”ח? תן לקוראיך טיפים ייחודיים לניהול הכנסותיהם וגרום להם לחזור שוב ושוב, עד שבסופו של דבר, יפנו אליך לקבלת שירות. אתר האינטרנט הוא הפנים שלך והתוכן בו הוא קולך, ודא שאתה נראה ונשמע היטב!

רוצה להתחיל להגיע ללקוחות שמחפשים את שירותיך באינטרנט? לחץ כאן, השאר פרטים בטופס משמאל או התקשר אל  072-243-555, לשיחת ייעוץ חינם עם מומחה.

בניה עיצוב וקידום אתרי אינטרנט – אגוליין שירותי מחשוב

אגוליין מעניקה שירותי בניית אתרים וקידום אתרים מבוססי מערכת ניהול תוכן (CMS) מסוג וורדפרס, ג’ומלה וזן קארט.

בניית אתרים באגוליין נעשית עם שימת דגש מיוחד לקידום האתר במנועי החיפוש (Google) ואכן יש תוצאות בשטח, כאשר האתרים שבנינו מקבלים את המקומות הראשונים למילות המפתח הנבחרות תחת מנועי החיפוש.

היתרון הגדול בבניית אתרים במערכת ניהול תוכן היא קלות עידכון האתר על ידי המתשמש (או המנהל) ללא ידע כלל בשפות תיכנות ועיצוב אתרים, לאחר שהאתר בנוי כל מה שנותר למנהל האתר הוא לעדכן את תוכן הממשק האינטרנטי במידע מקצועי בעזרת עורך תוכן שנראה ממש כמו וורד של מיקרוסופט, העלאת תמונות, סידורם, כתיבת התוכן הכל בקלות מדהימה, אין צורך בתוכנות, הכל נעשה באינטרנט און ליין כל מה שנדרש ממנהל התוכן הוא מחשב וחיבור לאינטנרט.

אתר התוכן כולו נשמר במסד נתונים על השרת, כל שמירה של תוכן מבוצעת אל מסד נתונים זה, מה שמשפר את ביצועי האתר, אבטחתו, וקלות המניפולציות שניתן לבצע מול השרת, למשל להוציא דוחות, לבצע גיבויים, לשמור הרשאות, שמירת נתונים מטפסים ועוד

אתר ניהול תוכן בנוי בכמה רמות, הרמה הבסיסית ביותר היא ניהול התוכן עצמו אשר בנוי הירככית תחת מדורים וקטגוריות, כמו ספריה עצומה כך גם אתר התוכן מקוטלג לפי מדורים וקטגוריות, עם חיפוש מובנה באתר שמשתחל לכל כתבה שהיא, רמה אחרת היא רמת הרכיבים שהם בעצם תוכנות שעוזרות לאתר לקצר תהליכים, למשל ממשק גלריה מתקדם, או מערכת מתקדמת לניהול הרשאות ומשתמשים, הרמה השלישית היא רמת התצוגה (מודולים) אשר בה נקבע באילו דפים יופיע איזה תוכן, וכן רמת התבנית החוזרת על עצמה לאורך כל האתר ונותנת לאתר מראה אחיד ומקצועי.

בנוסף לשירותי עיצוב ובנית אתרים אגוליין מציעה קידום אתרים ב Google וברשתות החבתיות. קידום אתר עסקי יכול להעלות בצורה ישירה את הלקוחות של בית העסק ובהרבה מקרים זהו מקור מצוין לפרסום העסק ולהגדלת ההכנסות.