אופיס Office 365 – שירותים בענן

אופיס 365 שירותי ענן אגוליין

גם החברה שלכם היא אורגניזם חיוני ונמרץ שמצריך סנכרון תקשורתי שוטף בין כל הגורמים הפועלים בה? הכירו את Office 365! חבילת שירותי הענן של Microsoft – הפתרון המושלם לניהול יעיל, מאורגן ואינטואיטיבי של כל פעילות החברה, מכל מקום בכל זמן.

אופיס 365 של חברת הענק Microsoft, מספק לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים, חבילות שירותי ענן אשר מקבצות בתוכן את Exchange Online,‏ SharePoint Online,‏ Lync Online,‏ Office Professional Plus ו-Office Web Apps.

למי אופיס 365 מתאים?

שירות Office 365 זמין במספר תוכניות המיועדות למילוי צרכים שונים של חברות ובהתאם תמחור שונה. אלו התוכניות העיקריות:

  • Office 365 לעסקים קטנים – התוכנית מיועדת לצוות עובדים של עד 25 המחפשים שירותים בסיסיים של דואר אלקטרוני, לוח שנה ואתרי אינטרנט, ללא צוות IT ייעודי ועם תמיכת קהילות מקוונות ללא תשלום. בתוכנית זו החוזה הוא חודשי.
  • Office 365 לארגונים בינוניים וגדולים – התוכנית מיועדת לארגונים מכל הגדלים המחפשים יכולות מתקדמות של הגדרה ובקרת IT, Office Professional Plus,‏ Active Directory או יכולות מתקדמות של אחסון בארכיון, תמיכה של 24/7 עבור מנהלי ה- ITT. בתוכנית זו ישנה אפשרות בחירה בין חוזים חודשיים או שנתיים.
  • Office 365 למגזר החינוך – מותאם לבתי ספר ומיועד להחליף את שירות Live@edu.

 איך מתחילים?

ביחרו את החבילה שתשרת את חברתכם באופן הטוב ביותר, ואחרי הרשמה מהירה וקלילה יקבלו העובדים כתובת מייל אישית עם סיומת דומיין אתר האינטרנט של החברה, יחד עם תיבת דואר מרווחת של 25 גיגה בייט. דרך אופיס 365 תוכלו לעדכן מחירים אונליין, לקבוע פגישות לפי הלו”ז שלכם ושל הקולגות, לעשות שיחות וידאו ולשתף את המסכים האחד של השני. באזור המאובטח השיתופי של כל עובדי החברה, הם יוכלו לעבוד יחד על פרויקטים, משימות ושינויים שוטפים בזמן אמת. דרך אופיס 365 ניתן לעבוד ולערוך עבודות גם מהמובייל ואף לבנות אתר אינטרנט מודרני.

זקוקים לייעוץ מקצועי בנוגע לאופיס 365?  לחצו כאן, השאירו פרטים בטופס משמאל או התקשרו אל – 072-243-5555

אופיס 356 | OFFICE 365 חבילות לעסקים קטנים בינוניים וחברות גדולות

אופיס 365 – מה כלול?

› גישה מכל מקום ובכל זמן: כולל מחשבים אישיים, iPhone, מכשירי טלפון Android, טלפונים חכמים של BlackBerry,‏ Windows Mobile ו-Windows Phones
› כתובת דואר אלקטרוני עם סיומת אתר החברה ותיבת דואר אלקטרוני מרווחת בגודל 50 GB, מוגנת על ידי מסנני אנטי וירוס, דואר זבל ותמיכה טלפונית.
› לוחות שנה – אישיים ומשותפים. ניתן לקבוע פגישות אונליין עם גורמי החברה.
› אנשי קשר – ניתן אף לעשות פגישות וידאו, לשתף מסכים ועוד.
› אזור שיתוף מרכזי בין צוותי החברה המאפשר לעבוד על הצעות ופרויקטים אונליין תוך מתן גישה למסמכים ומידע מכל מקום.
› צ’אטים, שיחות שמע, שיחות וידאו ופגישות מקוונות בLync Online
› מוצרים נלווים מקוונים נוחים לשימוש המאפשרים עריכה מהירה והצגה קלה של מסמכים ישירות בדפדפן האינטרנט.

עוד על אופיס 365 / Office 365

אופיס 365 נותן לך גישה מכל מקום לדואר אלקטרוני, מסמכים, אנשי קשר ולוחות שנה – כדי שתוכל תמיד להישאר מעודכן. ב- אופיס 365 עושים שימוש ביישומי הפרודוקטיביות המוכרים של מיקרוסופט, אשר משמשים את הצוות שלך ממילא ודואגים לאבטחה ואמינות ברמה עסקית. בעזרת אופיס 365 תהנה מבקרת IT ביעילות שנותנות מענה לצרכים הארגוניים של ארגונך והכל במסגרת שירות אחד במחיר משתלם, המבוסס על תשלום לפי שימוש.

תוכל לעבוד מכל מקום ולקבל דואר אלקטרוני, לוחות שנה ואנשי קשר שמתעדכנים אוטומטית באמצעות ההתקנים שבהם אתה משתמש לעתים תכופות ביותר, . קבל דואר אלקטרוני מקצועי וקל לניהול. Exchange Online מספק לכל משתמש תיבת דואר בגודל של 25 גי’גה-בתים (GB) ומאפשר משלוח של הודעות דואר אלקטרוני שגודלן עד 25 מגה-בתים (MB). התחבר ל-Microsoft Outlook 2010 או Outlook 2007 והשתמש בפונקציונליות העשירה והמוכרת של Outlook שבה אתה משתמש ממילא, בין אם אתה מחובר לאינטרנט, נמצא בבית או במשרד, או עובד בצורה לא מקוונת.

זמן פגישות בקלות על-ידי שיתוף לוחות שנה והצגתם זה לצד זה, כדי שתוכל לראות מהי הזמינות של עמיתיך ומהם מועדי הפגישות המוצעים דרך לוח השנה שלך. קבל גישה לדואר האלקטרוני, לוח השנה ואנשי הקשר שלך דרך כל דפדפן אינטרנט כמעט, תוך שמירה על חוויית Outlook המוכרת והעשירה באמצעות Microsoft Outlook Web App. סייע בהגנה על ארגונך מפני דואר זבל ווירוסים באמצעות Microsoft Forefront Online Protection for Exchange, אשר כוללת מסננים מרובים ומנועי סריקת וירוסים.

לפרטים נוספים אודות שירות אופיס 365 צרו קשר:  072-243-5555