אופיס 365 מאפשר לשתף עם אחרים מכל מכשיר

Office 365: הפתרון המושלם של Microsoft לתוכנות ושירותי המחשוב בעסק שלך

Office 365 מעניק לעסקים, חברות, ארגונים ואפילו פרילנסרים, את האפשרות להשתמש בתוכנות המובילות, המוכרות והמתקדמות מבית Office באופן מקוון, משותף ומסונכרן עם אנשי הקשר והלוחות הרלוונטיים.

כשעובדים בצוות ישנו צורך ממשי בסנכרון, זמינות וגמישות שתאפשר לצדדים השונים, בין אם נמצאים בקרבה פיזית או לא, לתפקד ולהחליף מידע במהירות ובשקיפות שתאפשר שילוב והוצאה לפועל מהירה של פרוייקטים.

האפליקציות הזמינות לכם בOffice 365 הן אלו שאתם כבר מכירים ואוהבים בגרסה משופרת שמנגישה לכם את הפתרונות מכל מקום בו אתם נמצאים באופן דינאמי יותר שיאפשר לכם לשתף פעולה ע”י תוספות שמייקרוסופט הטמיעה ביישומים עצמם, כמו למשל לאפשר וידאו, צ’אט, כתיבה ועריכה משותפת של מסמכים יחד עם קולגות, לעקוב אחרי קבוצות, להגיב, לאחסן מידע ולשתף רעיונות.

חלק מהיישומים האהובים שתפגשו בOffice 365

  • Microsoft Outlook
  • Microsoft Word
  • Microsoft Excel
  • Microsoft Power Point
  • Microsoft Access
  • Microsoft Note
  • One Drive
  • ועוד.

בנוסף אופיס 365 מספקת שירותים משלימים כמו סקייפ לשיחות וידאו, exchange לדואר אלקטרוני, גישה לכל היישומים מכל מחשב, סמארטפון או טאבלט ועוד שירותים מעולים שלאורך השנים נדרשו על ידי עסקים והיום מיושמים באופיס 365 החדש.

Office 365 בענן

בדר”כ ארגונים מריצים את כל היישומים שלהם בחדר שרתים אותו עליהם לנהל ולתחזק באופן שוטף. בענן, חברה כמו מייקרוסופט יכולה להציע אחסון של כל היישומים בהם המשרד משתמש בשוטף ללא התחזוקה הנדרשת לשרת ועם האפשרות לגשת מכל מקום, לעבוד באופן גמיש שמתאים לך, לנהל את הכל ממקום אחד אשר מתעדכן באופן אוטומטי, זמין 24/7 והכי חשוב, מאובטח ומוגן מפני פריצות ווירוסים.

Office 365 אונליין

כשאין לך את כל תוכנות האופיס על המחשב, אופיס מאפשר לך להשתמש באופיס אונליין שיאפשר לך לפתוח את כל היישומים בדפדפן האינטרנט וליצור, לעבוד, לעדכן, לשתף ולאחסן משם. מייקרוסופט מספקים את החבילה השלמה של מוצרי אופיס באופן שנותן לך לבחור היכן וכיצד להשתמש ביישומים.
באופיס אונליין אין שדרוגים שמצריכים כיבוי של המחשב אלא עדכונים שניתן לבצע במקביל לעבודתך. אופיס אונליין מאפשר לך להתנהג כרשת יחד עם הקולגות שלך כמו למשל בפגישות עבודה מרובות משתתפים אונליין, ביצוע שיחות וידאו, שיחות צ’אט, עדכון פרוייקטים אונליין, גישה ללוחות השנה של העובדים במשרד, יצירה, עריכה, שיתוף של מסמכים וגישה למסמכי החברה לעריכה משותפת מכל מכשיר שהוא. למעשה, בעריכה משותפת תוכלו לערוך את אותו המסמך במקביל והשינויים של כולם ישמרו , חוויה נהדרת להשתתף בה.

למידע נוסף ומחירים אודות שירותי אגוליין בהטמעת אופיס 365 בחברתך לחץ כאן

מה Office 365 מציע?

אופיס 365 נותן לך גישה מכל מקום לדואר אלקטרוני, מסמכים, אנשי קשר ולוחות שנה, כדי שתוכל תמיד להישאר מעודכן. ב- אופיס 365 עושים שימוש ביישומי הפרודוקטיביות המוכרים של מיקרוסופט, אשר משמשים את הצוות שלך ממילא ודואגים לאבטחה ואמינות ברמה העסקית.

⇐ בעזרת אופיס 365 תהנה מבקרת IT ומיעילות שנותנות מענה לצרכים הארגוניים של ארגונך והכל במסגרת שירות אחד במחיר משתלם, המבוסס על תשלום לפי שימוש.

⇐ באמצעות Office 365 תוכל לעבוד מכל מקום ולקבל דואר אלקטרוני, לוחות שנה ואנשי קשר שמתעדכנים אוטומטית הודות להתקנים בהם אתה משתמש לעתים תכופות, כולל מחשבים אישיים, iPhone, מכשירי טלפון Android, טלפונים חכמים של BlackBerry**,‏ Windows Mobile ו-Windows Phones.

⇐ קבל דואר אלקטרוני מקצועי וקל לניהול. Exchange Online מספק לכל משתמש תיבת דואר בגודל של 25 גי’גה-בתים (GB) ומאפשר משלוח של הודעות דואר אלקטרוני שגודלן עד 25 מגה-בתים (MB).

⇐ התחבר ל-Microsoft Outlook 2010 או Outlook 2007 והשתמש בפונקציונליות העשירה והמוכרת של Outlook שבה אתה משתמש ממילא, בין אם אתה מחובר לאינטרנט, נמצא בבית או במשרד, או עובד בצורה לא מקוונת.

⇐ זמן פגישות בקלות על-ידי שיתוף לוחות שנה והצגתם זה לצד זה, כדי שתוכל לראות מהי הזמינות של עמיתיך ומהם מועדי הפגישות המוצעים דרך לוח השנה שלך. קבל גישה לדואר האלקטרוני, לוח השנה ואנשי הקשר שלך דרך כל דפדפן אינטרנט כמעט, תוך שמירה על חוויית Outlook המוכרת והעשירה באמצעות Microsoft Outlook Web App.

⇐ סייע בהגנה על ארגונך מפני דואר זבל ווירוסים באמצעות Microsoft Forefront Online Protection for Exchange, אשר כוללת מסננים מרובים ומנועי סריקת וירוסים.

למידע נוסף ומחירים אודות שירותי אגוליין בהטמעת אופיס 365 בחברתך לחץ כאן
לפרטים נוספים אודות שירות אופיס 365 וייעוץ חינם צרו קשר: 072-243-5555, לחצו כאן או השאירו פרטים בטופס משמאל.